İstanbul Evden Eve Asansörlü Nakliyat Hizmeti


İstanbul asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetini kendi personel ve ekipmanımız ile gerçekleştirmekteyiz.
Nakliye hizmetinden önce müşteri temsilcilerimiz evinizde ekspertiz yapmak için sizin uygun olduğunuz ve istediğiniz günde eşyalarınızın yoğunluğuna taşıma riskimizi not almaya geleceklerdir. Bu işlelem tamamen ücrestsiz olmakta ve taşınma günü hangi ambalajlama malzemelerini kullanacağımızı hangi evden eve nakliye aracımız ve kaç kişilik bir personelle çalışacağımızı kararlaştırmak için yapılmaktadır. Bu karalaştırma sonunda eşya taşımacılığı için en iyi ortam hazırlanmış olmaktadır. 

 

Asansörlü nakliyat araçlarımızın evinizin balkon korkuluğuna veya ayalarını koyabileceğimiz ve kurulum yapabilecek oluşumuzu eksperlerimiz taşıma gününden önce kararlaştırmış olmakta ve taşınma sırasında eşyalarınızı sırta nakliyesini mi yoksa asansörlü nakliye araçlarımızlamı taşıyacağımızı kararlaştırmış olmaktayız. Bu sayede eşyalarınızın taşınma sırasında sorunlarla karşılaşmamış ve müşterilerimizi sıkıntıya sokmamış oluruz.
 

İSTANBUL ASANSÖRLÜ NAKLİYAT İLETİŞİME GEÇİN  Evden Eve Nakliyat Telefon Numaralarımzı İle Bizmle İletişime Geçebilirsiniz.

Emek 8. cadde 65 sokak 32/5

Emek / ANKARA

Tel: 0 [312] 215 77 77

0 [312] 223 58 36

0 [532] 461 93 35

Email : iletisim@savasnakliyat.com.tr

 

HİZMETLER

SAVAS EVDEN EVE ASANSORLU TASIMA

SEO Danismanlik Hizmetleri