Savaş Ankara Nakliyat olarak hizmetimizin ilk aşamasında Savaş  evden eve nakliyat firması bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli personeli  tarafından gerekli ön inceleme yapılır ve çıkan sonuçlar çerçevesinde , eşyalarınıza göre uygun taşınma seçenekleri sunuyoruz.

 

Eşya taşıma işleminin gerçekleşeceği gün aracımızın kapınıza gelmesiyle birlikte devam ediyor. Eğer oturduğunuz daire yüksek katlarda ve asansörlü nakliyat araçlarımızı kurabileceğimiz alan varsa asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız ile eşya taşımacılığı yapmaktayız.  Güler yüzlü ve müşteri memnuniyetine dayalı  hizmet anlayışımıza  uygun olarak deneyimli  personelimizle taşınma işleminiz başlıyor.

Taşımacılık ve nakliyat sektöründe getirdiği yeniliklerle adını duyuran ve Ankara da ilk defa asansörlü nakliyat hizmeti sunan Savaş nakliyat  yeni mekânınızda eşyalarınızın dizaynı istediğiniz şekilde yapılmasıyla gerçekleşen üçüncü ve son aşaması başlıyor. Ankara evden eve nakliyat firmaları sektöründe Savaş Nakliyat öncesi ve  nakliyat sonrası verdiği destekle, taşımanın kalan aşamasında da sizi yalnız bırakmıyor ve beklentilerinize yanıt veriyor. Fazla Eşyalarınızı isterseniz tamamen güvenlikli ve sağlıklı eşya depolarımızada yerleştirebilirsiniz. Eşya taşıtmak istiyorum diyen müşterilerimiz bizimle iletişime geçin.

 Ankara Nakliyat firmaları arasında üst sıralarda olan Savaş evden eve nakliyat firmamız ankarada ilk olarak asansörlü nakliyat araçlarını ankaraya getirmiş ve evden eve nakliyat firmalarına da öncü olmuştur. Evden eve nakliyat firmamız kaliteden ödün vermeden hizmet vermektedir.

Savaş evden eve nakliyat ve Şehir içi nakliyat firmamız   tüm Türkiye'nin her il ve ilçelerine evden eve nakliyat   şehirler arası taşımacılık , eşya depolama, ambalajlama , paketleme, asansör kiralama , asansörlü nakliyat,      asansörlü taşımacılık ,    asansörle eşya nakliyesi ve  parça eşya taşımacılığı  hizmeti ile  tüm taşmacılık işlemlerinde  her zaman   kaliteli hizmet vermekteyiz.


 Evden Eve Nakliyat Telefon Numaralarımzı İle Bizmle İletişime Geçebilirsiniz.

Emek 8. cadde 65 sokak 32/5

Emek / ANKARA

Tel: 0 [312] 215 77 77

0 [312] 223 58 36

0 [532] 461 93 35

Email : iletisim@savasnakliyat.com.tr

HİZMETLER

SAVAS EVDEN EVE ASANSORLU TASIMA

SEO Danismanlik Hizmetleri